Wesprzyjmy nieszawianina w drodze do La Scali!

     Z radością informujemy, że młody nieszawianin Aleksander Kamedulski, którego artystyczne oblicze znamy z nieszawskich "Spotkań z Chopinem" oraz z "Koncertów na Wodzie" jako jedyny Polak przyjęty został do prestiżowego konserwatorium Scuola Civica Claudio Abbado w Mediolanie!
    Jest to jedna z najlepszych na świecie uczelni muzycznych, w dodatku ściśle współpracująca ze słynną mediolańską La Scalą. Profesorem Aleksandra został solista tej opery - Profesor Roberto Coviello.

    Jest to wielkie wyróżnienie, ale pojawia się również świadomość, że bez odpowiednich środków nieszawianin nie zdoła  kontynuować swoich zagranicznych studiów. Niestety wszystkie uczelnie są we Włoszech płatne, a koszt codziennego życia w Mediolanie należy do najwyższych w Italii.

Zwracamy się zatem do Państwa z serdeczną prośbą o wspieranie Aleksandra Kamedulskiego, nieszawianina od pokoleń. Najlepszą formą jest wsparcie poprzez specjalny portal https://patronite.pl/kamedulski lub nr konta podany poniżej, gdzie niewielkimi wpłatami można znacznie wesprzeć rozwój naszego młodego śpiewaka. 

INSTRUKCJA

Wchodzimy na stronę:
https://patronite.pl/kamedulski

Wsparcie można zrealizować klikając na jeden z "progów" znajdujące się niżej, po prawej stronie.

Wysokość systematycznego drobnego wsparcia jest dowolna i wybieramy ją właśnie w tym miejscu
(10 zł, 50 zł, 100 zł, 250 zł lub 500 zł miesięcznie przez dowolny okres). 

Następnie są dwie możliwości:
 - rejestracja poprzez Facebooka (trzeba kliknąć na niebieską ikonę Facebooka i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami),
 - rejestracja poprzez adres mailowy.

Po uzupełnieniu rubryk z danymi i krótkiej rejestracji w wybranej formie do wyboru będziemy mieli dwie formy płatności:
 
1) Poprzez konto na Paypalu (wymaga prostej rejestracji na stronie www.paypal.pl) - comiesięczne drobne wpłaty przez wybrany okres.

2) Poprzez stronę Pay.com, gdzie za cały wybrany okres drobnych wpłat można zapłacić z góry.
W tym przypadku wybieramy z listy swój bank, klikamy i zostajemy przekierowani na stronę banku.
Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją.

 

Wszystkie formy płatności są bezpieczne i wiarygodne, ale jeśli chcieliby Państwo wesprzeć Aleksandra i nie mają możliwości rejestracji na Patronite zachęcamy do realizacji zlecenia stałego lub jednorazowego przelewu na poniższe konto przez Internet albo osobiście w banku:
 

23 1020 5200 0000 4802 0048 5797
 

Tytuł przelewu: W drodze do La Scali

 

W imieniu Aleksandra dziękujemy za wsparcie i przypominamy, że każda - nawet najmniejsza pomoc - ma duże znaczenie!